Odchudzanie

Chocolate Slim – Jedyna czekolada do picia, która Cię odchudzi!

Czy czekolada potrafi odchudzać? Pomóc pozbyć się tęgości czy otyłości? Poczynić, że powtórnie poczujemy się szczupli i piękni? Istotnie, jeśli jest nią Chocolate Slim!

 

 

Chocolate Slim to faktycznie innowacyjny suplement diety na odchudzanie, który imituje pijalną czekoladę, pozostawiając natomiast jej pełny smak oraz wartości, a przy okazji dodatkowo intensyfikując działanie odchudzające. Toteż możliwe dzięki zastosowaniu zarówno składu czynnego specyfiku, w którym znajdują się ekstrakty z jagód Goji oraz Acai odpowiedzialnych za efekt spalania tłuszczu, oraz także samego mleka, w którym rozpuszcza się proszek oraz które obfituje w białka, wapń, potas i inne czynniki budulcowe. Całość uzupełnia zielona kawa, której cechy polegają na pobudzeniu metabolizmu oraz mechanizmów spalania materii oraz trawienia. Popijając odchudzający cocktail Chocolate Slim nie zauważysz żadnej dysproporcji pomiędzy nim a zwyczajnym kakao – poza tą, że regularne wypijanie napoju pozwoli stracić parę zupełnie bezużytecznych kilogramów.
Wystarczą już dwie szklanki koktajlu dziennie, aby zauważyć malejącą wagę oraz poprawiającą się formę fizyczną. Standardowa norma dla kobiet to dwie łyżeczki na jedną porcję preparatu, dla mężczyzn są to trzy łyżeczki. Koktajl odchudzający należy bezwzględnie wypijać każdego ranka przed lekkim śniadaniem (lub zamiast niego) i przed dowolnym kolejnym pokarmem w ciągu dnia.

Opinia eksperta

Producenci suplementów diety o oddziaływaniu odchudzającym przewyższają samych siebie w wymyślaniu coraz to nowszych preparatów, które mają w tym dopomóc. W większości wypadków są to jednak te same suplementy, tylko w przekształconym zapakowaniu, które nie dają żadnej innowacyjnej jakości. Czasami jednak na rynku pojawiają się takie produkty jak... czekoladowy koktajl odchudzający, które nie tylko robią furorę wśród dietetyków, a przede wszystkim wyśmienicie działają. W swojej pracy spotykałem multum rozmaitych sposobów na odchudzanie, natomiast Chocolate Slim jest tym, który zachwyca swoją skutecznością, ciekawą formą a przede wszystkim faktem, iż przyjmując go wcale nie trzeba rezygnować z czekoladowej przyjemności. Jestem dietetykiem z długim doświadczeniem, lecz nigdy nic nie zadziwiłoby mnie tak głęboko jak tenże napój odchudzający, który dodaje się do szklanki mleka i wypija rankiem przed posiłkiem. I w zasadzie więcej nie trzeba robić, ponieważ resztą zajmą się zamknięte w nim substancje aktywne pochodzące z zielonej kawy, jagód Acai, Goji oraz nasion Chia, które wszelkim dietetykom znajome są jako silne substancje o postępowaniu odchudzającym oraz usuwającym tkankę tłuszczową.

Forma ma znaczenie

Moi pacjenci wypytują mnie niejednokrotnie, czy forma Chocolate Slim jako napoju na bazie mleka ma znaczenie dla odchudzania. Niewątpliwie! Po pierwsze organizm świetnie chłonie czynniki odżywcze podawane w postaci płynnej. Natomiast to oznacza, że wszelkie drogocenne minerały wprowadzane przez ten odchudzający napój czekoladowy błyskawicznie przedostają się do krwi, tkanek i komórek i mają o wiele silniejsze działanie aniżeli tabletki albo tabletki. Po drugie mleczna postać tego odchudzającego suplementu diety dostarcza szereg dodatkowych korzyści, jak choćby podawanie organizmowi białka i wapnia zawartych w mleku. O dużo lepiej trawi się wówczas pokarmy, co przeciwdziała gromadzeniu się tkanki tłuszczowej i przybieraniu na wadze. Chocolate Slim działa więc nie jedynie jako dobry reduktor tłuszczu, który umożliwia nam zrzucić zbytek kilogramów, ale także jako swoisty wartownik strzegący nasz organizm przed ponownym tyciem.

Opinie klientów

Karolina 40 lat

Cocktail odchudzający Chocolate Slim to zapewne jedyny tak cudowny sposób na utratę kilogramów

Monika 32 lata

Nie było ciężko mnie skłonić do spróbowania. I nie żałuję! 10 kilogramów w miesiąc to więcej niżeli zakładałam w najśmielszych marzeniach.

Jagoda 55 lat

Czekolada do picia, która odchudza? Położyłam to między bajki, zanim nie zaobserwowałam, iż moja córeczka naprawdę po niej chudła. Obecnie i ja stosuję ten wyrób.

Wioletta 27 lat

Kocham czekoladę, a dieta wymuszała na mnie rezygnację z tego smakołyku. Dzięki Chocolate Slim mogłam pogodzić jedno z drugim.

Składniki

- Zielona kawa
- Jagody Goji i Acai
- Nasiona Chia