Potencja

Climax Control – 30 minut niesamowitego sexu dzięki Climax Control

Większa władza nad erekcją, nawet o 30 minut dłuższy seks i pełna swoboda w sypialni? Tak! Dzięki Climax Control Twoje życie seksualne nabierze wielkich rumieńców.

 

 

Sekretem niezwykłego funkcjonowania Climax Control jest wpływ owego suplementu na bezpośrednie tworzenie serotoniny w organizmie. To dokładnie ona odpowiada za stany zadowolenia, radości i pobudzenia i kontrola nad jej poziomem we krwi pomaga kontrolować jednocześnie doznania w trakcie seksu. A to oznacza, że właściwe osłabienie wrażliwości na bodźce umożliwi mężczyźnie dłuższe maratony łóżkowe i wydłużenie seksualnej zabawy choćby do pół godziny. Co istotne, starczy jedynie systematycznie przyjmować tabletki dwa razy dziennie po jednej sztuce, a początkowe rezultaty pojawią się po około 4-5 dniach: stosunki staną się o parę minut dłuższe, lecz przede wszystkim mężczyzna będzie czuł o wiele lżejsze wyczerpanie podczas seksu. Całkowitą efektowność terapia przynosi po paru miesiącach przyjmowania, ale jak zapewniają sami panowie – rzeczywiście warto tyle poczekać.

Wielowarstwowe oddziaływanie na organizm

Climax Control nie jest zwyczajnym preparatem na kłopoty z erekcją, ponieważ jego wpływ na organizm jest zdecydowanie inny. Podstawowym działaniem tych wspaniałych pigułek jest podniesienie satysfakcji seksualnej u mężczyzn poprzez silne wydłużenie czasu trwania seksu. Natomiast oprócz tego regularna kuracja tym suplementem diety pozwoli dodatkowo:
– zagwarantować mocny wzwód bez ryzyka jego utraty
– unormować poziom serotoniny we krwi
– utrzymać całkowitą władzę nad momentem orgazmu: żadnych wczesnych wystrzałów w złych momentach!

Opinia eksperta

Seks to wciąż dla wielu jednostek temat tabu i to naprawdę bardzo zakorzeniony, iż nie rozmawiają o tym chociażby z życiowym partnerem. Do mojego gabinetu docierają panowie, którzy od lat posiadają problemy z erekcją, przedwczesnym wytryskiem czy po prostu myślą, że nie realizują w sypialni oczekiwań swoich partnerek. Smuci to, że część z tych kłopotów da się bezproblemowo usunąć wykorzystując środki takie jak Climax Control, natomiast jedynym ograniczeniem jest wstyd moich pacjentów.
Więc z tego stanowiska chciałbym wszystkim tym, którzy nie odwiedzają gabinetów seksuologów oraz specjalistów, dać jedną przydatną poradę. Jeśli posiadacie kłopoty w sypialni, nie czujecie się w całości facetami, nie panujecie nad orgazmem czy nie uzyskujecie głębokiej erekcji – tabletki Climax Control mogą okazać się dla was najpraktyczniejszym rozwiązaniem. Ich używanie nie obliguje konsultacji z żadnym lekarzem. Nie trzeba też recepty do ich wykupienia, natomiast paczka przychodzi dyskretnie i odpowiednio opakowana. Jako specjaliście od męskiej potencji zależy mi na tym, by każdy facet czuł się w łóżku zdecydowanie oraz męsko, natomiast nie odczuwał stresu przed zbłaźnieniem się lub rozterki czy stanie na wysokości zadania.
Tabletki Climax Control pomogą wam osłabić podniecenie oraz widocznie przedłużyć seksualną przyjemność, co z pewnością spotka się z potężnym entuzjazmem u waszych partnerek. Jeżeli dotychczasowy seks trwał około kwadransa, dzięki temu suplementowi diety bez kłopotu przedłużysz go o dodatkowe pół godziny. Takich efektów nie zapewni żaden inny suplement na rynku. Także żaden inny nie zadziała tak sprawnie i bezpiecznie.
Wydłużenie stosunku seksualnego to jednakże nie wszystko, bo dodatkowo zdobywasz dodatkowo niewątpliwą kontrolę nad własnym ciałem. Samodzielnie określasz, kiedy zamierzasz dojść i zakończyć zabawę czy jeszcze bardziej ją przeciągnąć. A co więcej, do dodatkowej rundy wcale nie będziesz potrzebować dodatkowego czasu na regenerację!

Opinie klientów

Jan 45 lat

Zalecam wszystkim mężczyznom, którzy pragną powiększyć swoją wydajność w łóżku.

Marian 51 lat

W moim wieku wydłużony seks to rzecz nieosiągalna. Jednakże Climax Control sprawił, że ponownie mogę w łóżku szaleć długie godziny a nie kilka minut.

Tomek 37 lat

Dzięki tym tabletkom poznałem, czym jest prawdziwy, długi seks.

Michał 29 lat

Moja partnerka częściej inicjuje seks, odkąd stosuję Climax Control oraz dzięki temu zupełnie ją zaspokajam.

Składniki

– Sarsaparilla
– Winian L-karnityny
– Tribulus Terrestris