Pozostałe Suplementy

Fungalor – Grzybica? To nie wyrok dla stóp!

Jak konkurować z grzybicą paznokci bądź stóp? Czy istnieje funkcjonalny środek, by jej przeciwdziałać? Odpowiedz na te pytania stosując Fungalor.

 

 

Konfrontacja z chorobami grzybiczymi jest wyjątkowo skomplikowana oraz wiąże się często z sporymi powikłaniami. By ich uniknąć oraz uzyskać jak najlepszy efekt zwalczania owej przykrej niedogodności, warto zainwestować w maść na grzybicę paznokci, która pomaga natychmiast. W jej oryginalnej kompozycji nie brakuje składników roślinnych oraz ziołowych, natomiast główna energia do konfrontacji z grzybicą wspiera się na substancjach znanych w medycynie jakimi są klimbazol oraz farnezol. To one odpowiadają za bezpośrednie niszczenie zakażonych komórek i dezynfekcję wyleczonych ognisk choroby. Fungalor to kosmetyk na grzybicę stóp, który można dostać bez recepty, bez konsultacji z doktorem dermatologiem i bez narażania się na wstydliwe wizyty w aptece. Wystarczy go stosować 2-3 razy dziennie, dokładnie wklepując w miejsca objęte grzybicą.

Krem przeciwgrzybiczny Fungalor doskonale sprawdza się jako stymulator immunologiczny tkanek, w wyniku czego skóra odnawia się szybciej i zdobywa nowe perspektywy to walki z tą uciążliwą przypadłością. Maść przeciwdziała między innymi oryginalnym objawom towarzyszącym zapaleniom stóp i paznokci płynących z zakażenia grzybiczego. Usuwa zatem zaczerwienienia widoczne na skórze i brzydkie i nieestetyczne cysty oraz pęcherzyki, które potrafią się na niej pojawiać. Koi także wszystkie podrażnienia w miejscu grzybicy, niweluje swędzenie oraz przeciwdziała złuszczaniu się naskórka.

Opinia eksperta

Jestem dermatologiem z przeszło 20-letnim stażem więc w własnej pracy lekarskiej widziałem faktycznie wiele różnych dolegliwości skórnych. Żadne z nich nie są jednakże tak uciążliwe, kłopotliwe i zazwyczaj wstydliwe, jak infekcje grzybicze. Swoim pacjentom staram się dobierać jak najlepsze preparaty, zatem polecam im krem na grzybicę Fungalor. To swoista innowacja na rynku, jednak już zdobyła sympatię oraz wyróżnienie w mojej branży, natomiast ponadto ogromne grono zadowolonych osób, które używają tę maść przeciwgrzybiczną z dobrymi efektami. Szybkie rezultaty i brak występowania powikłań Fungalor zawdzięcza temu, co posiada w środku, a zatem doskonale dostosowanemu składowi. I nie chodzi tylko o sam wybór poszczególnych elementów, ale dodatkowo o ich prawidłowe proporcje. Kosmetyk przeciwgrzybiczny bazuje na trzech elementach: farnezolu, klimbazolu i arnice, a uzupełniają go wyciągi z rumianku, szałwii i mięty. Za działanie wzmacniające i regeneracyjne odpowiada natomiast skondensowana witamina E.

Krem na mikozę Fungalor można bezpiecznie wykorzystywać we wszystkich miejscach objętych infekcją, w szczególności natomiast przy grzybicy stóp i paznokci. Maść funkcjonuje błyskawicznie poprzez hamowanie negatywnych komórek grzyba, zahamowanie występowania nowych zakażonych punktów, dezynfekcję miejsc oczyszczonych oraz zmiękczenie i naprawienie uszkodzonego naskórka. Dzięki temu, że kosmetyk przeciwgrzybiczny posiada w własnym składzie roślinne ekstrakty odpowiadające za wygładzanie skóry i jej ujędrnianie, po skończonej kuracji w miejscu infekcji nie pozostaje choćby najmniejszy ślad. Pod względem dermatologicznym nie ma żadnych przeciwwskazań do użytkowania kremu Fungalor, warto natomiast zaznajomić się z jego składem oraz wykreślić ewentualne reakcje uczuleniowe. Sama maść nakłada się bardzo swobodnie i ma łagodny zapach, zatem jej używanie oprócz wyraźnych efektów zdrowotnych ma jednocześnie duże walory kosmetyczne.

Opinie klientów

Aldona 21 lat

Wstydziłam się chodzić na basen, chociaż kocham pływać. Kosmetyk przeciwgrzybiczny Fungalor ocalił mi skórę. Dosłownie!

Katarzyna 33 lata

Po pięciu czy sześciu dniach grzybica zaczęła znikać. Po dwóch tygodniach nie było po niej śladu.

Laura 37 lat

Nie znam skuteczniejszego kremu na grzybicę. Ten okazał się idealny dla moich stóp i nigdy go nie zmienię na inny.

Radek 37 lat

Swędzenie było nie do wytrzymania. Fungalor polecił mi znajomy z pracy, sprawdziłem i efekty przeszły moje najśmielsze przewidywania.

Składniki

- Klimbazol

- Rumianek oraz szałwia

- Farnezol