Potencja

Hammer of Thor – Prawdziwy młot na erekcję

Wiecznie usatysfakcjonowana kobieta oraz wciąż niezawodna erekcja. Hammer of Thor to niesamowity środek, który poradzi sobie z każdym zaburzeniem wzwodu.

 

 

Krople na erekcję Hammer of Thor to wielka rewolucja na rynku suplementów. Nie jedynie dlatego, że są w postaci płynu podawanego doustnie (5-10 kropel dziennie), ale również ze względu na zastosowane składniki. Ten środek na potencję odstąpił od stosowania żeń-szenia czy kozieradki, zaś skoncentrował się na wykorzystaniu naturalnych substancji znanych od setek lat w medycynie naturalnej. To bezwzględnie one odpowiadają za niezwykłe działanie kropel i niezwykle szybką reakcję męskiego organizmu.

Hammer of Thor dopomaga pozbyć się problemów z zaburzeniem erekcji. Ułatwia odzyskanie wigoru w sypialni oraz zadowalanie kobiety przez długie godziny fantastycznego seksu – zawsze, wszędzie oraz w wszelakiej sytuacji. Doskonała mieszanka składników nie oddziałuje negatywnie na układ nerwowy oraz krwionośny, ale zwiększa erekcję oraz pozwoli utrzymać ją o znacznie dłużej niż w naturalnych warunkach. Specyfik na potencję u panów Hammer of Thor to niezbędna dawka energii, dzięki której nie będziesz musiał się już zawstydzać przed partnerką krótkiego finiszu. Używając krople zgodnie z poleceniami producenta i dodaną ulotką pierwsze pozytywne efekty dostrzeżesz zaraz po kilku dniach prawidłowego stosowania tego specyfiku na erekcję.

Opinia eksperta

By odpowiednio zrozumieć działanie Hammer of Thor jako preparatu na erekcję, trzeba wiedzieć co nieco o działaniu penisa oraz samych mechanizmie erekcji. Jako specjalista seksuolog znam owe mechanizmy świetnie oraz doskonale rozumiem, dlaczego Hammer of Thor ma tak wyjątkowe działanie. By doszło do wzwodu, do członka musi napłynąć dostatecznie dużo krwi, która potem szczelnie i dokładnie wypełnia znajdujące się w prąciu naczynia krwionośne. Systematyczne stosowanie specyfiku na erekcję pozwala przyśpieszyć ten proces i sprawić, że krwi będzie więcej. Dzięki temu wzwód utrzyma się z jednej strony dłużej, zaś z drugiej będzie wyraźnie mocniejszy. Jednocześnie składniki znajdujące się w kroplach Hammer of Thor są przyjazne dla męskiego organizmu, układu rozrodczego, neurologicznego i krążenia. Nie wywołują żadnych efektów ubocznych, co ma ogromne znaczenie szczególnie pośród młodych mężczyzn.

Co więcej, krople na erekcje dzięki swojej płynnej postaci rozpuszczają się w żołądku o wiele wcześniej niż tradycyjne kapsułki albo tabletki na potencję. Zaś to świadczy, iż również ich działanie jest odpowiednio szybsze, co zapewnia błyskawiczne osiągnięcie erekcji. Dużą zaletą tego specyfiku jest jego obszerne oddziaływanie, które nie ogranicza się tylko do funkcji seksualnych. Krople na potencję Hammer of Thor oddziałują również na męski organizm w ten sposób, że dodają mu sił i energii, pomagają poczuć się zdecydowanie młodszym i żywszym. Stosowanie specyfiku w sposób ciągły oraz zgodny z tym, co zalecił producent, umożliwiło ponad 96% mężczyzn na powtórne odkrycie radości z seksu. I zapewne nie muszę dodawać, iż dzięki temu znów mogą w pełni zaspokoić swoje kobiety w sypialni – bez przerw, wstydu oraz ukrywania problemów z erekcją.

Pod względem składu specyfik na potencję Hammer of Thor bardzo zaskakuje, bowiem używa naturalne składniki, o których klasyczna medycyna już dawno zapomniała. Jednakże jest to bardzo odpowiednio dobrana kompilacja ziół i substancji w pełni naturalnych, które mają odnotowane skuteczne wpływanie na układ krwionośny. To właśnie one odpowiadają za zwiększony napływ krwi do członka oraz umożliwiają cieszenie się wytrzymałym oraz mocnym wzwodem.

Opinie klientów

Krzysztof 29 lat
Wyjątkowy! Inaczej nie da się go opisać. Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem tak mocną erekcję.

Grzegorz 53 lat
Wraz z żoną rekomendujemy ten środek na erekcję, gdyż ciężko wynaleźć coś lepszego i to bez recepty i bez konsultacji u lekarza.

Antek 37 lat
Żałuję, że znalazłem go tak późno. Dopomógł mi ponownie poczuć pewność siebie w łóżku, natomiast seks jest nie do opisania.

Karol 44 lata
Nie zastanawiajcie się, tylko kupujcie. Wystarczy zerknąć na listę składników, sama natura! Nie odnotowałem żadnych skutków ubocznych.

Składniki

– Kozi chwast

– Shilajit (mumio)

– Korzeń tongkat ali