Pozostałe Suplementy

Jinx Repellent Magic Formula – ceremoniał oczyszczenia dla każdego 1300-1400

Raz na zawsze pomiń smutki, rozgoryczenia i niepowodzenia. Wykorzystując świecę odwróconego działania możesz diametralnie poprawić własne życie.

 

 

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odbywany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najefektywniejszych oraz powszechnie praktykowanych ezoterycznych ceremoniałów, którego efektywność częstokroć sprawdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma sugestywną symbolikę: czerń zwalcza zło i zmartwienia, biel wzmacnia dobro i wchłania dodatnią energię. Świeca wykonywana jest ręcznie z naturalnego wosku, ma knot zwilżony olejkami i wyciągami z wybitnie silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest jednocześnie stosowna formuła, która była stosowana już w starożytności; to wyjątkowe zaklęcie ochronne, które ma ochraniać przed niszczącą aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

Prawidłowo poprowadzony ceremoniał oczyszczenia ma funkcjonowanie wielowymiarowe. Nie tylko zachowuje przed nieszczęściem i odświeża, lecz również pokonuje klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną rolę w przywracaniu stabilności życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz ukojenia umysłu, co w obecnym świecie jest wyjątkowo trudne. Natomiast sam tok odbywania rytuału wymaga tylko kilku przygotowań: prawidłowego zabezpieczenia świecy, zgaszenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą koncentrację, głębokiego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem trzeba zaledwie skupić się na celu, który pragniemy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić ciemną część świecy.

Opinia eksperta

Ezoteryką i wróżbiarstwem interesuję się od swoich najmłodszych lat lat, kiedy po raz pierwszy przybyłam na naukę o mocach ukrytych w umyśle oraz psychice człowieka. Przyszłość schowana w liniach na dłoni, w herbacianych fusach lub w tarocie jest łatwa do poznania, gdy tylko wie się, gdzie wypatrywać. I jeśli wierzy się mocno w to, iż może zostać odkryta. Ja wierzę, więc do świec odwróconego oddziaływania, jaką jest Jinx Repellent Magic Formula, od początku podchodziłam z wysokim szacunkiem, bowiem wiem, jak skuteczne oraz natychmiastowe może być ich oddziaływanie, jeśli zostaną dobrze zastosowane. Rytuał Jinx Repellent Magic Formula w szczególności polecam paniom, które odnalazły się na życiowym skrzyżowaniu, wyszukują następnego celu bądź są rozbite i przygnębione po życiowych nieszczęściach. Odprawienie rytuału identycznie z instrukcjami umożliwi im nie wyłącznie odkryć spokój ducha, lecz przede wszystkim odmienić dotychczasowe życie; znam przypadki, gdy rytuał wspomógł odszukać pracę, miłość, wieloletnią przyjaźń oraz gdy wydobył ludzi z matni depresji oraz przygnębienia.

Cztery żywioły w jednej świecy

Jako wróżka szczególnie lubię fakt, iż w rytuale Jinx Repellent Magic Formula pokazuje się pełen szacunek wszystkim czterem żywiołom. Ogniowi przez płomień, wodzie przez topiony podczas spalania wosk, ziemi, której uosobieniem jest wewnętrzny knot świecy i powietrza, które jest domeną dymu. W ezoteryce powiązanie czterech żywiołów zapewnia szczególnie silną energię i wyjątkową moc, dzięki której można polepszyć własne życie i uzyskać pomoc w dokonaniu zamierzonych celów. Świeca odwróconego oddziaływania powinna być wykorzystywana rozsądnie i rozważnie. Nie służy do dokonywania pośrednich życzeń, nie jest złotą rybką. Należy po nią sięgać w sytuacjach, gdy nie radzimy sobie psychicznie z własnym życiem lub gdy żądamy prawdziwej pomocy w usunięciu równie istotnych kłopotów. Wykorzystywanie w ten sposób ceremoniału Jinx Repellent Magic Formula z pewnością okaże się niesamowicie skuteczne.

Opinie klientów

Irmina 45lat

Już po pierwszym zapaleniu oraz odprawieniu rytuału dostrzegłam znaczącą poprawę w swoim życiu.

Jacek 31lat

Ta świeca odmieniła moje spojrzenie na świat oraz pozwoliła mi odkryć samego siebie.

Zofia 52lata

Jinx Repellent Magic Formula spowodowała, że po wielu latach znalazłam miłość i zadowolenie.

Iza 20lat

Młodzi ludzie potrzebujący sensu w życiu powinni zbadać oddziaływanie Jinx Repellent Magic Formula. Mi niezwykle pomogło i wiem dzisiaj, czego chcę.

Katarzyna 40lat

Kłopoty w pracy, niepowodzenia w miłości były moim chlebem powszednim. Dziś wszystko zniknęło.

Waldemar 63lata

Tutaj nie ma co wiele mówić, trzeba doświadczyć samemu i przekonać się, że to działa.