Pozostałe Suplementy

Ling Fluent – błyskawiczne wyniki oraz szybka nauka języka obcego

Osiem języków obcych i jedna metoda ich nauki. To niewykonalne? Ling Fluent ujawnia, iż jest to jak najbardziej do uzyskania. A to w szybkim okresie!

 

 

Podstawa oddziaływania Ling Fluent jest wyjątkowo funkcjonalna: wystarczy otworzyć program, a wówczas wybrać z listy dostępnych języków ten, którego naukę zamierzamy zacząć. Aplikacja sama wykaże nam dopasowane montaże nowych słówek, które pogrupowane są w intuicyjne grupy np. zdrowie, praca, rodzina, optymalizujące całościową naukę. Zaś następnie należy tylko pracować razem z poradami na ekranie – opanowując następne słówka, ucząc się ich użytkowania w bezpośrednich zdaniach oraz w końcu rozumiejąc ich polskie znaczenie. Wymyślona przez specjalistów metoda nauki Ling Fluent to skuteczny i niezmiernie prosty sposób na przyswojenie obszernego słownictwa w obcym języku, a dzięki owemu na przyjemne i nietrudne porozumiewanie się nim na wakacyjnych wyjazdach lub w okresie zagranicznej pracy. Co ważne, technika wpływa na słuchaczy w jakimkolwiek wieku; nie ma też znaczenia, czy właśnie rozpoczynasz naukę konkretnego języka, lub też miałeś z nim już do czynienia – system jest wszechstronny i dlatego tak doskonale skutkuje nawet na osoby, które podejmują naukę w zaawansowanym wieku. Zastosowanie internetowej platformy e-learningowej również oddziałuje na skuteczność stosowania techniki, ponieważ nauka następujących słówek wydaje się wyjątkowo ciekawa, efektowna i zróżnicowana. Ponadto można dodatkowo na bieżąco kontrolować stan własnej kompetencji i wykonane postępy, a poprzez powtarzanie ćwiczeń efektywnie zapamiętywać poznane słowa oraz uczyć się ich użytkować w bezpośredniej interpersonalnej komunikacji.

Opinia eksperta

Od niemal dwudziestu lat jestem nauczycielką języka angielskiego i francuskiego. Pracowałam w szkołach oraz dostarczałam korepetycji, odpowiednio poznając zdolności językowe Polaków w przeróżnym wieku. A te są ogromne, jednakże nierzadko brakuje im skutecznego wykładowcy bądź dobrej metody do nauki oraz utrwalania nabytej wiedzy. Gdy na rynku pojawiła się metoda Ling Fluent, od razu ją przetestowałam oraz od razu zauważyłam, iż na to absolutnie czekałam ja i moi uczniowie. Zwłaszcza że jest to strategia podparta na e-learningu, która uczy w sposób klarowny, a przy tym ogromnie intuicyjny. Ling Fluent umożliwia nauczyć się nawet do ośmiu obcych języków, ponieważ podczas nauki używa się te same obszary mózgu, z których korzystają dorastające dzieci i które są w tym momencie wyjątkowo aktywne. Dzięki temu zapamiętujemy słówka oraz wyrażenia o wiele wcześniej, łatwiej je także pamiętając.

Skąd się bierze jej skuteczność?

Jednakże niepodważalnym hitem, który doceniam jako specjalista w nauce języków, jest zastosowana forma i metoda nauki. Poznając najpierw samo nowe słówko, ucząc się go później w stwierdzeniu oraz wówczas na końcu poszukując jego tłumaczenia, oswajamy się z nim o wiele sprawniej i szybciej niż gdybyśmy to robili w przeciwnej kolejności. Taka metoda nauki zezwala na pozytywniejsze wykorzystywanie umysłu oraz zdecydowanie przyśpiesza proces zapamiętywania nowych słówek.Ucząc obcych języków kieruję uwagę na to, by w początkowej kolejności poszerzyć zasób słownictwa, a wówczas w kolejnej prezentować szczegółową gramatykę. Ling Fluent opiera się właśnie na tej wartości, pozwalając poznać wielką ilość obcych wyrazów, umieścić je dobrze w zdaniach i posługiwać się nimi w odpowiednim kontekście. A to znacznie ważniejsze w standardowej komunikacji językowej. Więc zalecam tę strategię oraz program jako skuteczne i efektywne urządzenie do nauki innych języków, które podstawowe zadowalające wyniki daje zaraz po rzeczywiście niedługim okresie.

Opinie klientów

Jacek 22lata

Przez wszystkie lata w szkole nie nauczyłem się języków tak właściwie jak dzięki Ling Fluent

Mirek 41lat

Musiałem prędko nauczyć się angielskiego, bo jechałem za granicę. Ling Fluent pomógł mi to zrealizować w błyskawicznym okresie

Iza 28lat

Działa. Czerpiemy z tej techniki z mężem i oboje robimy ekspresowe postępy!

Beata 31lat

Polecam! Rozwijam się tak już efektywnie trzeciego języka i dogaduję się bez kłopotu.

Karol 18lat

Doskonałe preludium do matury, rozważone ćwiczenia oraz praktyczna obsługa programu.

Przemysław 55lat

Byłem ostrożny, bowiem nauka języków w moim wieku? Ale Ling Fluent naprawdę pomogło!