Pozostałe Suplementy

Mass Extreme – Stwórz idealną masę mięśniową

Budowa masy mięśniowej to wymagające zadanie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń bez pewności rezultatu. Mass Extreme to tabletki na masę, które wyraźnie przyśpieszą owy proces.

 

 

Wspomaganie budowy masy mięśniowej to fundamentalne działanie dla suplementu diety Mass Extreme, który przebojem niejako wdarł się na kulturystyczny rynek. Powiązanie wyjątkowo istotnych związków chemicznych oddziałujących na pracę mięśni z bombą złożoną z witamin oraz minerałów pochodzących z ekstraktów roślinnych dało niesamowite rezultaty. To właśnie dzięki nim tabletki na przyrost masy Mass Extreme są popularne w środowisku sportowym, rekomendowane przez specjalistów oraz przyjmowane przez sportowców oraz kulturystów na całym świecie. Fenomen specyfiku polega nie tylko na jego doskonale dobranym składzie o zróżnicowanym działaniu, ale także na bezpiecznym użytkowaniu bez niebezpieczeństwa wystąpienia skutków ubocznych oraz dyskwalifikacji podczas oficjalnych zawodów. Tabletki na masę oprócz automatycznego przyrostu mięśni w kształtowanych partiach ciała zapewniają dodatkowo organizmowi dodatkową siłę, co oznacza możliwość przeprowadzania dłuższych albo bardziej intensywnych ćwiczeń.

Odpowiadają za to składniki, z których stworzone są pigułki na masę mięśniową, przede wszystkim kwasy DAA, GABA, PA i substancja o niezwykle skomplikowanej nazwie 5-Deoksy-Adenozylokobalamina. To one dbają o maksymalny przyrost mięśni i mobilizowanie tkanki mięśniowej do błyskawicznego wzrostu. Jednak odpowiedzialne są dodatkowo za przyśpieszenie procesów syntezujących glikogen oraz powiązanych ze wzmożeniem uwalniania hormonu wzrostu, który bezpośrednio oddziałuje na powiększenie mięśni. Tabletki na masę mięśniową zawierają również wyciąg z korzenia maca, którego zadaniem jest podawanie organizmowi dodatkowej energii i rozwijanie ogólnej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Mass Extreme to najkorzystniejszy suplement diety na wzrost masy, który wspomaga również zwiększyć wydzielanie testosteronu. Wystarczą już dwie pigułki dziennie połykane dwa razy dziennie oraz zintegrowane z odpowiednim treningiem, aby osiągnąć wymarzone rezultaty oraz znacznie rozbudować objętość własnych mięśni.

Opinia eksperta

Proces uzyskiwania określonej masy mięśniowej i jej prawidłowe rzeźbienie w wybranych partiach ciała wbrew pozorom jest niezwykle ciężki, wymagający i opiera się na konieczności dysponowania ogromną wiedzą. Zarówno tą z zakresu ćwiczeń i treningów, jak również zdrowego żywienia się. Aktualnie do tej wiedzy należy zaliczyć dodatkowo każdego rodzaju suplementy oraz tabletki na masę, które nie stanowią co prawda zamiennika dla treningów, ale są ich niesamowicie istotnym uzupełnieniem. Jako fachowiec pracujący w swojej siłowni ze sportowcami oraz kulturystami w dowolnym wieku mogę zarekomendować Mass Extreme – nowatorskie pigułki na masę mięśniową, które wyśmienicie sprawdzają się zarówno w przypadku amatorów, jak i doświadczonych sportowców.

Stosowanie suplementu pozwala zwiększyć energię niezbędną do wykonywania ćwiczeń nawet o 150% procent, dzięki czemu otrzymywane efekty są zdecydowanie lepsze i oczywiście wydajniejsze. Nie jedynie przybywa szybciej tkanek mięśniowych tworzących zbitą suchą masę, lecz dodatkowo spalaniu ulega tkanka tłuszczowa, która do tej pory zalegała na brzuchu, udach lub ramionach. Mass Extreme to pigułki na rozwój masy, które można przyjmować bez obaw o skutki uboczne lub zlokalizowanie na kontroli antydopingowej. Dlaczego? Bowiem preparat składa się tylko z substancji bezpiecznych i niezakazanych przez światowe federacje, pochodzące z naturalnych źródeł. Są wśród nich między innymi kwas fosfatydowy (PA), kwas 4-Amino Butanowy (GABA), 5-Deoksy-Adenozylokobalamina, kwas D-Asparaginowy (DAA) i roślinne wyciągi z korzenia maca oraz fenugreek.

Pod względem biologicznym taka mieszanka jest bombą energetyczną dla organizmu. Toteż pigułki na masę Mass Extreme powodują, że podczas poszczególnego treningu można zdobyć o wiele wspanialsze efekty niż w typowych warunkach. Treningi są wydajniejsze, mięśni przybywa, a organizm nie spostrzega silniejszego zmęczenia oraz żadnych efektów ubocznych. Jako były kulturysta oraz aktualnie trener – rekomenduję pigułki na przyrost masy Mass Extreme.

Opinie klientów

Zbigniew 27 lat

Mass Extreme? Oczywiście że polecam! Cała siłownia z niego korzysta.

Jakub 26 lat

Wykorzystuję go regularnie bez efektów ubocznych. Pigułki na masę plus trening i dieta to najwspanialsze zestawienie.

Daniel 36 lat

Wypróbowałem pigułki na masę za namową kolegów z siłowni. Moja sprawność się zwiększyła, zaś mięśni znacząco przybyło.

Dawid 18 lat

Dopiero ostatnio rozpoczął regularnie zażywać Mass Extreme, lecz już dostrzegam, iż wyniki będą bardziej niż odpowiednie.

Składniki

- Kwas D-Asparaginowy (DAA)

- Wyciąg Korzenia Maca

- Ekstrakt Fenugreek