Pozostałe Suplementy

ProEngine Ultra – wykorzystaj moc swojego auta jak odpowiedniej!

Masz już dość marnowania połowy wypłaty na paliwo? Wypatrujesz efektywnego środka na podniesienie ekonomiczności swojego auta? Istnieje sposób na zmniejszenie zużycia paliwa, który każdego dnia pozyskuje kolejnych zwolenników! Oto on: ProEngine Ultra.

 

 

ProEngine Ultra to innowacyjna formuła pozwalająca na usprawnienie przebiegu spalania przez uszlachetnienie każdego paliwa. Jej tajnik polega na:

* aktywnym pozbywaniu się wody z układu paliwowego

* udoskonaleniu procesu spalania

* oczyszczaniu komory spalania

* czyszczeniu przewodów paliwowych

* eliminowaniu bakterii

* redukowaniu szlamu

Wartość tegoż unikatowego produktu wypływa z jego elementów – ta wspaniała formuła potrafi podnieść właściwości napędowe paliwa, rozbijając jego łańcuchy węglowe. Parametry spalania dzięki temu niezwłocznie robią się optymalniejsze, a kierowca zaistniałe modyfikacje takie jak niższe spalanie bieżące i wzrost mocy
silnika zauważy od razu po zastosowaniu doskonałego Pro Engine Ultra.

To jednakowoż nadal nie kres możliwości Pro Engine Ultra – środek ten prócz tego, że od razu podnosi wydajność silnika zdoła również cofać szkody, jakie zostały mu wyrządzone przez nawet wiele lat niegospodarnego użycia. Prawidłowe użytkowanie Pro Engine Ultra zezwala na skuteczne czyszczenie komory spalania z osadów, jakie przez te wszystkie lata przeszkadzały silnikowi – uszkadzając nie jedynie tę cześć pojazdu, lecz także portfel jego posiadacza. Uzupełnieniem powyższych zalet jest też konserwacja elementów spalania, dzięki której wszelakie wyżej wyszczególnione korzyści z użytkowania Pro Engine Ultra utrzymują się jeszcze długo – a minimum do czasu przejechania 5000 kilometrów.

Opinia Eksperta

Jestem posiadaczem warsztatu samochodowego od siedmiu lat. Motoryzacja to nie jedynie moja praca, ale przede wszystkim pasja – dlatego ciągle poszukuje nowych sposobów do jak najefektywniejszego użycia własnych pojazdów. Dzięki temu także wiem, co rekomendować naszym Klientom. Zadowoleni – zawsze wracają.

Jednym z produktów, dzięki którym zaskarbiłem sobie jeszcze mocniejszą przychylność Klienteli jest Pro Engine Ultra. Zanim jednakże rozniosłem należyte słowo na jego temat dalej, sam na swym pojeździe przekonałem się jak wiele korzystnego potrafi wnieść prawidłowe użytkowanie tegoż specyfiku. Nasi klienci mieli trochę obaw, co do wykorzystywania tegoż preparatu – jednak poświadczyłem im iż sam stosowałem go w różnorodnych silnikach, zarówno dieslu, jak i benzynowym – z równie dobrymi rezultatami. Zapewniam, że używanie Pro Engine Ultra nie wyłącznie dostarcza sporych korzyści dla samochodu, jednak jest również w całości bezpieczne oraz nie przynosi ze sobą żadnych skutków ubocznych. To jest jak rzetelny lifting dla jakiegokolwiek silnika, ale wiążący się też z dużymi korzyściami oszczędnościowymi dla właściciela auta. Takie profity nieustannie uszczęśliwiają!

Opinie Klientów

Szymon 24l.

Słyszałem o Pro Engine Ultra, dlatego postanowiłem wypróbować. Mój pojazd przeżywa obecnie drugą młodość!

Magdalena 37l.

Pro Engine Ultra było jak zbawienie dla naszego samochodu oraz portfela. Żaden inny wyrób nie jest tak skuteczny.

Monika 19l.

Nieszczególnie znam się na motoryzacji, dlatego uwierzyłam mechanikowi który zarekomendował mi Pro Engine Ultra – stary samochód dziadków znowu pędzi jak strzała!

Grzegorz 61l.

Od kiedy używam systematycznie Pro Engine Ultra w naszym dieslu dostrzegam dużą poprawę wydajności silnika i bardzo mnie to weseli.

Eryk 34l.

Pro Engine Ultra nadaje się do pojazdów na benzynę. Myślałem, iż dla silnika w naszym ukochanym aucie nie ma ratunku, całe szczęście – pomyliłem się!

Kamil 54l.

Skrupulatnie szukałem czegoś, co ulepszy efektywność naszego pojazdu. Obecnie posiadam Pro Engine Ultra – warto było wyczekiwać.

Skład:

* Baza olejów wysokorafinowanych ponad 95% – spełnia najwyższe normy dodatków paliwowych, najczęściej spotykane oznaczenia : CAS:64742-54-7, CAS:64742-55-8, CAS:64742-65-0.

* Dodatki uszlachetniające ok 5%

* preciw-biokomponenty – zawartość owego składnika powoduje, iż woda nie osadza się na filtrze paliwa, przeciwdziałając tym samym usterkom elektroniki bądź układu wydechowego