Pozostałe Suplementy

Somatodrol – rozwój masy mięśniowej

Suplement na masę mięśniową Somatodrol to suplement wykonany w oparciu o najzdrowsze naturalne składniki, których oddziaływanie stymuluje organizm do cięższego wysiłku i pobudza wydzielanie hormonów wzrostu i testosteronu.

 

 

Przyjmowanie środka dwa razy dziennie na czczo pozwala zdobyć odpowiednie efekty nawet po 12 tygodniach systematycznego użytkowania. Dzięki temu Somatodrol staje się nie zaledwie jednym z najskuteczniejszych, ale przede wszystkim intensywnie działającym suplementem diety na rozwój masy mięśniowej. Statystyczny wzrost mięśni szacuje się w granicach od 8-14 kilogramów po 3 miesiącach zażywania, ale całkowity wynik zależy oczywiście od osobistych uwarunkowań organizmu. Odżywki na masę mięśniową jak Somatodrol są wygodne w używaniu, gdyż zawierają jedynie niezbędne białka, minerały anaboliczne aminokwasy, witaminy i biopierwiastki, które stymulują organizm i intensyfikują spalanie tkanki tłuszczowej. To środek wart wdrożenia, który oceniło już dużo kulturystów ze świata i z Polski.
Tkanki tłuszczowa oraz mięśniowa, chociaż na pozór nic ich nie łączy, mają ze sobą niesłychanie dużo wspólnego. Przede wszystkim oddziałują na nie podobne receptory, natomiast one same są od siebie silnie uzależnione. Somatodrol pomaga w wielkim stopniu zachować optymalne proporcje pomiędzy tymi tkankami, a przy tym daje również parę innych, równie cennych wyników. Podstawowym celem działania tego środka jest przyrost masy, który odnosi się dzięki silniejszemu tworzeniu dwóch hormonów: testosteronu orz HGH (wzrostu). Somatodrol nie dostarcza ich do organizmu, natomiast zaledwie działa na przysadkę mózgową, która dostarcza sygnał do ich podniesionej produkcji. Dzięki temu organizm wytwarza je w sposób zdrowy i bezpieczny; żaden hormon nie jest dostarczany wprost z samego specyfiku. Taka zasada działania nie tylko wyróżnia Somatodrol od złych oraz niedozwolonych sterydów, lecz dodatkowo dopuszcza kontrolować zakres bezpieczeństwa takiej kuracji.

Na rynku istnieją przeróżne środki na masę, ale mało który z nich pracuje równie efektywnie jak ten; przede wszystkim widać to po dużej popularności tego suplementu wśród kulturystów, ale również zwyczajnych sportowców troszczących się o własną sylwetkę. Wzrost masy mięśniowej występuje natychmiast po pierwszym tygodniu, a z każdym kolejnym utrzymywania terapii wyniki są coraz silniejsze. Dodatkowo Somatodrol pozwala skutecznie spalać tkankę tłuszczową – to dokładnie na jej terytorium powstają spoiste, sztywne i trwałe mięśnie, które perfekcyjnie demonstrują się pod naprężoną skórą.
Skład suplementu wbrew pozorom nie jest wyjątkowo obfity, ale za to ma jedynie zbadane, działające, niezawodne aminokwasy, minerały i witaminy. Są wśród nich L-arginina, która odpowiada za tworzenie HGH;ZMA, mianowicie zestaw anabolicznych minerałów pobudzających spalanie tłuszczy; witamina B6 odpowiedzialna za przemianę materii i magnez i cynk, które oddziałują na produkcję testosteronu. Somatodrol bierze się raz lub dwa razy dziennie, przed posiłkiem lub treningiem oraz popija przynajmniej jedną szklanką wody bądź mleka.

Opinia eksperta

Somatodrol jest dobrze znany w otoczeniu trenerskim, zarówno wśród trenerów personalnych w siłowniach, jak również wśród trenerów zajmujących się konkretnymi zawodnikami ze świata kulturystyki oraz sportu. I nic dziwnego, ponieważ jest to suplement na masę z ustabilizowaną pozycją oraz renomą, który działa w sposób efektywny, a przy tym nie sprawia kłopotów ze zdrowiem. Jego używanie jest dodatkowo bezpieczne pod względem udziału w konkursach oraz turniejach dla kulturystów, gdyż nie zawiera niepożądanych oraz nielegalnych substancji.
Jako trener muszę dbać o to, aby moi klienci obserwowali wyniki własnych ćwiczeń, gdyż to ich motywuje oraz stymuluje do poważniejszej aktywności. Somatodrol pozwala im rzeczone wyniki wypracować w krótszym okresie bez niebezpieczeństwa dla zdrowia i bez obaw, że skutki stosowania środka znikną, jeśli przestaną go przyjmować. Jest absolutnie inaczej, bowiem to odżywka na przyrost masy, która działa długotrwale, nawet po ukończeniu terapii. Mięśnie nie przepadają, a spalona tkanka tłuszczowa nie pojawia się na nowo, jeśli pozostanie jedynie utrzymany jednolity cykl treningowy.