Pozostałe Suplementy

Vivese Senso Duo Oil 2 – koniec z wypadaniem włosów!

 

Na Twojej szczotce znów roi się od włosów, które powinny być na głowie? Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Nie potrzebujesz nowych nafaszerowanych chemicznymi elementami preparatów! To, czego Ci potrzeba to Vivese Senso Duo Oil 2.

 

 

Vivese Senso Duo Oil 2 własną efektywność wykorzystuje wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobro pochodzące z licznych składników wzmacniających, które znajdują się w owym serum powodują, że już po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To unikatowa receptura, która skupia się nie jedynie na tymczasowym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – nietuzinkowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska - polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza wytwarzanie keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina - powstrzymuje zbytnie wydzielanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – modernizuje budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej z kokosa – minimalizuje rozchwianie korzenia włosa, minimalizując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, olej z nasion róży przekazuje do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, a obecność witamin A, C oraz E skutecznie zabezpiecza włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest potwierdzona licznymi badaniami, co przedstawia niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego środka osobiście.

Opinia eksperta:

Nazywam się Janina Molenda – jestem fryzjerką i kosmetologiem. Owe dwie bliskie branże stawiają mnie często jako autorytet w domenie doboru artykułów do pielęgnacji włosów. Staram się zatem możliwie jak najuważniej zestawiać specyfiki, które sama użytkuję oraz mogę później zarekomendować moim klientkom. Jednym z najbardziej wyszukanych, z jakimi miałam do czynienia jest Vivese Senso Duo Oil 2 – oryginalne serum, które efektywnie ułatwia pozbyć się problemu wypadających włosów. Sięgnęłam po ten preparat z kilku powodów – gwarantuje odpowiedni stosunek ceny do jakości, przeczytałam na jego temat sporo przychylnych opinii oraz postanowiłam sama spróbować. Dodatkowym atutem serum jest jego szczególnie naturalny skład – na co zwykle kieruję dużą uwagę. Zaraz po krótkim czasie używania Vivese Senso Duo Oil 2 zaobserwowałam znaczącą poprawę kondycji swoich włosów, już nie wypadały tak obficie. Dziś użytkuję preparat regularnie – ciesząc się bujną, odżywioną fryzurą. Zachęcone klientki wciąż wypytują o sekret – mówię im iż to żadna tajemnica to Vivese Senso Duo Oil 2! Tym bardziej, jeśli ktoś szuka specyfiku przeciw łysieniu – nie może wybrać lepiej.

Opinie klientów:

Patrycja 24l.

Vivese Senso Duo Oil 2 to znakomity specyfik na porost włosów, odkąd mam go w codziennym harmonogramie pielęgnacyjnym cieszę się pięknymi włosami bez nadmiernego wypadania.

Grzegorz 33l.

Gdy odkryłem niecały rok temu, że zaczynam łysieć – załamałem się. Całe szczęście trafiłem na Vivese Senso Duo Oil 2 – spróbowałem tego preparatu i nie dość, że włosy przestały wypadać, to także są w lepszej kondycji niż poprzednio!

Ismena 66l.

Mi, optymistycznej babci brakowało do pełnej satysfakcji jedynie braku problemu z wypadającymi włosami. Dzięki Senso Duo Oil 2 moje pragnienie spełniło się!

Mateusz 55l.

Włosy zaczęły mi wypadać niespodziewanie i obficie, ale powiedziałem STOP – zacząłem używać Senso Duo Oil 2 i ponownie czuję się atrakcyjny!

Agata 45l.

Senso Duo Oil 2 to wszystko, co najpiękniejsze w naturze – a dzięki czemu moje włosy znowu wyglądają jak w latach młodości!

Konrad 34l.

Polecam dzisiaj Senso Duo Oil 2 tak jak kiedyś zarekomendował mi ten środek kolega z pracy. Dziś oboje jesteśmy właścicielami bujnych fryzur!

Skład:

* wyciąg z tarczycy bajkalskiej

* arginina

* Kofeina

* Ekstrakt z kamelii

* Olejek kokosowy

* wyciągi z kiełków soi i pszenicy