Pozostałe Suplementy

Vivese Senso Duo Shampoo – na ratunek osłabionym włosom

Słabe i łamliwe włosy spędzają Ci sen z powiek? Poszukujesz preparatu, który zlikwiduje tenże fakt i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? Już znalazłaś!

 

 

Kruche, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpowszechniejszy kłopot, z którym systematycznie mierzą się już nie tysiące, jednak miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną może być nieprawidłowa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, niedomiar właściwych substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków lub przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które wiążą dwa w jednym: efektywność szamponu wzmacniającego zniszczone włosy i efektywność olejku, który polepsza ich wygląd oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc prostą oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się również dla kobiet, jak również dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla osłabionych włosów.

Wydajne ekstrakty roślinne

Skład specyfików powoduje, że wszelki olejek i ekstrakt spełnia całkowicie odrębną rolę, działając na kolejny element włosa:

- wzbudzając go do wzrostu,

- zabezpieczając przed łamaniem,

- wspierając oraz odtwarzając uszkodzone cebulki.

Pomagają w tym zawarte w nim wyciągi roślinne, pośród których należałoby wymienić ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To istotnie te składniki stanowią o wydajnym oddziaływaniu środka oraz mają duże znaczenie w procesie profilaktycznym, który wzmacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Opinia eksperta 

Osoby, które docierają do mojego gabinetu z kłopotami dermatologicznymi związanymi ze skórą głowy oraz włosami, są w rozmaitym wieku i prowadzą zróżnicowane tryby żywieniowe. W niektórych wypadkach wystarczy zmienić dietę czy wprowadzić do niej właściwe składniki mineralne, lecz zwykle na skutki trzeba wtedy długo oczekiwać. Kiedy trafiłam na kosmetyki Vivese Senso Duo Shampoo byłam do nich początkowo zupełnie sceptycznie nastawiona. W końcu co zawierają w sobie korzystniejszego, niż to co proponują znane już dermokosmetyki na rynku? Zaś potem przeczytałam ich skład i zrozumiałam, iż takie bogactwo multiwitamin oraz minerałów oraz biopierwiastków, jakie są zamknięte w znajdujących się w nich olejkach i wyciągach, nie zachodzi nigdzie indziej.

Co mnie przekonało?

Przede wszystkim obfity skład, którym może się pochwalić Vivese Senso Duo Shampoo. Wyszukamy w nim bowiem i kofeinę, która bezpośrednio wspiera włosy, i olejki z kokosa, rozmarynu czy pestek dyni, które polepszają jego strukturę. Jednak tym, co wyróżnia tenże szampon, jest tarczyca bajkalska, która pozytywnie wpływa na mikrokrążenie w obrębie skóry wokół cebulek włosa. Dzięki czemu rosną zdrowe, trwałe oraz odporne, natomiast ich wypadanie jest znacząco przyhamowane i obniżone. Staram się zawsze fachowo przystępować do wszelkich nowości na rynku oraz nie wierzyć im tylko dlatego, iż mają estetyczne opakowanie. Natomiast w przypadku Vivese Senso Duo Shampoo to nie jego poglądowa część dokonała, że dzisiaj zalecam owe dermokosmetyki dużej części moich pacjentów. To bezwzględnie unikatowy skład i niezwykła formuła są powodami, dla których tenże środek po prostu działa i mogę go polecić z czystym sumieniem. Rewolucyjna receptura powoduje, iż dzięki systematycznemu użytkowaniu można osiągnąć doskonałe wyniki niezwykle błyskawicznie. Włosy robią się trwalsze i wytrzymalsze, mniej łamliwe, a przy tym rzadziej wypadają. Wykorzystywanie szamponu oraz olejku z serii Vivense Senso to większa pewność tego, że dodatkowo w przyszłości kosmetyka włosów będzie o wiele przyjemniejsza i mniej kosztowna.

Opinie Klientów

Maciej 56lat

Dzięki owym dermokosmetykom mogłem raz na zawsze zapomnieć o kłopocie łysienia.

Łucja 49 lat

Stwierdzę zwięźle – to naprawdę prędko działa!

Magda 35lat

Vivese Senso Duo Shampoo dostałam w prezencie. Dzisiaj używam go regularnie, bo jest efektywny.

Iwona 22lata

Mimo młodego wieku posiadałam zmęczone włosy, a tenże medykament mi dopomógł.

Adam 61lat

Vivese Senso Duo Shampoo uczyniło, że jak na mój wiek posiadam błyszczące i zdrowe włosy. I dodatkowo nie łysieję!

Irek 40lat

To działa, nie wyłącznie leczy, ale i zapobiega, bowiem odkąd go użytkuję, nie posiadam żadnych kłopotów z włosami.

Składniki

- kofeina

- olej z nasion róży

- tarczyca bajkalska

- wyciąg z kamelii